Brad Pitt - Ray-Ban Aviator

Slnečné okuliare Ray Ban sa stali neodmysliteľnou súčasťou mnohých slávnych celebrít. Môžeme ich preto vidieť na obľúbených hollywoodskych hercoch alebo slávnych spevákoch. Jedna zo známych celebrít, ktorá nosí slnečné okuliare Ray Ban jako svoj obľúbený módny doplnok je aj slávny americký herec s niekoľkými nomináciami na Oscara, Brad Pitt, ktorý je známy svojím pozitívnym vzťahom k móde. Ako muž, ktorý vie, čo chce, si volí nielen aktuálne módne trendy, ale tiež kladie dôraz na kvalitu a štýl. V slnečných okuliaroch sa na verejnosti objavuje veľmi často a dalo by sa povedať, že Ray Ban patria medzi jeho najpoužívanejšie okuliare. V máji 2013 sa s nimi dokonca objavil na titulnej stránke prestížneho časopisu Esquire a to konkrétne s modelom Ray Ban Aviator RB 3025 001/58 large metal.

 

Angeline Jolie - Ray-Ban Aviator

Slnečné okuliare Ray Ban obľubuje nie jen Brad Pitt ale aj jeho partnerka, obľúbená americká herečka a veľvyslanec OSN - Angelina Jolie. Je známe, že Angelina sa v minulosti živila ako modelka, preto aj v súčasnosti dbá na svoj zovňajšok a starostlivo si vyberá svoje módne doplnky. Jolie je často médiami označovaná za jednu z najkrajších žien sveta. Inšpiruje tak mnoho ľudí po celom svete a voľbou svojho oblečenia a doplnok udáva aktuálne módne trendy. Ako každá módna celebrita, ani Angelina neurobí na verejnosti krok bez svojich okuliarov. Značka Ray Ban Aviator je už niekoľko rokov jej favoritom. Angelinu Jolie se slnečnými okuliary Ray-Ban Aviator Liteforce 4180 833/8G  zachycujú novinári nie len pri pracovných povinnostiach, ale tiež pri trávení voľného času s rodinou.

Módní ikona Katie Holmes

Okuliare Vogue sa časom stály dôležitým módnym doplnkom na rôzne gala večery, slávnostné premiéry alebo vernisáže po celom svete. Ich popularita je tak veľká, že sa s nimi pyšnia aj mnohé svetoznáme celebrity. Medzi ne patrí napríklad aj známa americká herečka Katie Holmes, ktorá sa preslávila nielen herectvom a manželstvom s Tomom Cruisom, ale tiež svojim pozitívnym vzťahom k móde. Katie Holmes sa v súčasnosti radí k významným módnym ikonám, ktoré udávajú trendy. Slnečné okuliare Vogue preto nesmú chýbať medzi jej obľúbenými módnymi doplnkami, s ktorými sa objavuje nielen na významných spoločenských akciách, ale tiež pri súkromných prechádzkam v meste.

 

Pôvabný štýl Charlize Theron

Slnečné okuliare D&G nosia aj ďalšie úspešné herečky. Patrí medzi ne aj oscarová Chrlize Theron, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších a najmodernejších amerických herečiek vôbec. Charlize si na svojom vzhľade veľmi potrpí, rada experimentuje a vždy je dokonale upravená. Módni kritici jej preto väčšinou nemajú čo vytknúť. Na predávaní cien Akadémie v rok 2013 bola dokonca hodnotená ako najlepšie oblečená herečka. Carlize Theron sa na verejnosti často ukazuje v modeli slnečných okuliarov Dolce&Gabana DG 4149, ktoré perfektne ladia s každým typom tváre a premenia nenápadný outfit na luxusný model.

 

Ben Affleck - RayBan Aviator

Dvojnásobný držiteľ Oscara Ben Affleck mal na sebe na prechádzke s rodinou obľúbený model  Ray BanAviator RB 3479 001/58. Slnečné okuliare so zlatou obrúčkou a zelenými polarizačnými sklamimajú oproti klasickému „aviatoru“ RB 3025 jednu veľkú výhodu — dajú sa totiž zložiť do kompaktného tvaru vo veľkosti jedinej očnice. V mieste hornej nosníkovej priečky je malý kĺb, rovnako ako po stranách.

 

Andrea Kerestešová - tvár značky FreshAndrea Kerestešová

Slovenská herečka a modelka Andrea Kerestešová, známa predovšetkým zo seriálu „Rozprávaj“, kde stvárnila jednu z hlavných úloh Evy, sa stala tvárou značky Fresh. Na plagátoch má na sebe dioptrické okuliare Fresh 7740/2 vo fialovej farbe.

 

 

 

Jean Reno nosí nielen Jean Reno

Francúzska značka Jean Reno si získala popularitu nielen u nositeľa tohto slávneho mena. Jean Reno nosí hneď niekoľko modelov týchto okuliarov. Obrúčky Jean Reno 1254 2 sú vyrobené z ľahkého plastového materiálu vo veľmi zaujímavom modro -- žltom podaní pôsobia sviežim a ľahko extravagantným dojmom. Najčastejšie môžeme Jena Reno vidieť s okuliarmi typu lenon Jean Reno 501 1 v hnedom farebnom podaní s výraznejším plastovým nosníkom.

 

 

Jean Reno

 

 

 

 

 

Zdeněk Pohlreich a Jan Hřebejk nosia okuliare Jean Reno

 

Z českých osobností zvolil okuliare tejto značky večný kritik českého pohostinstva a gastronómie a najznámejší súčasný český kuchár Zdeněk Pohlreich. V programe ANO ŠÉFE! sa niekoľkokrát objavil s okuliarmi Jean Reno 921 c 2s výrazným modrým ladením, a tiež v modeli  Jean Reno 925 c 3. Ďalšia významná česká osobnosť v kultúrnom svete, ktorá nosí túto značku, je režisér Jan Hřebejk. Ten si obľúbil rovnako ako Reno lenonky Jean Reno 501 c1.